В Днепре закрыли планетарий

Днепровский планетарийВслед за Детской флотилией помещение в центре лишился и днепровский Планетарий. Об этом сообщается на странице "Дніпровський планетарій". 
В сообщении от имени коллектива Планетария речь идет о том, что заведение прекращает работу с 3 декабря. "Сьогодні змушені повідомити вам, що з 03 грудня 2018 року міський комунальний заклад культури «Дніпровський планетарій» закрито для відвідувачів. Листа за підписом Голови правління ГО «Аерокосмічний музейний центр культури та освіти молоді» з приводу припинення господарської діяльності та звільнення приміщень адміністрація Планетарію отримала 29 листопада 2018р. о 16:15."
Также сообщается, что 93% территории Планетария переданы в аренду ОО «АМЦКОМ», которая якобы собирается провести там ремонт или реконструкцию. Время начала и окончания ремонта или реконструкции неизвестны. 
 
Днепровский планетарий был открыт в 1968 году и в этом году отметил свое 50-летие.
В Украине на данный момент работают только пять планетариев.
 
Полный текст сообщения:
"Друзі!

Дякуємо всім, хто протягом 50-ти років був з нами!
Увесь цей час ми працювали для вас, надаючи вам можливість доторкнутися до Космосу, усвідомити свою приналежність Всесвіту, відчути незвідане. Наші співробітники з дня у день створювали віртуальний Всесвіт в Зоряній залі Дніпровського планетарію, надихали відвідувачів своєю любов'ю до зоряного неба, наповнювали атмосферою жаги до пізнання. Наші глядачі приходили до Планетарію дітьми, потім приводили сюди своїх дітей, а зараз приходять разом із онуками. Багато знаних людей нашого міста, України та навіть інших країн почали пізнавати Всесвіт саме в стінах Планетарію, в астрономічному гуртку «Оріон». Ми вдячні за підтримку громаді нашого міста Дніпро, Міській раді, Асоціації планетаріїв України, обласній профспілці працівників культури, журналістам українських видань та всім небайдужим, хто був з нами всі ці роки.
Сьогодні змушені повідомити вам, що з 03 грудня 2018 року міський комунальний заклад культури «Дніпровський планетарій» закрито для відвідувачів. Листа за підписом Голови правління ГО «Аерокосмічний музейний центр культури та освіти молоді» з приводу припинення господарської діяльності та звільнення приміщень адміністрація Планетарію отримала 29 листопада 2018р. о 16:15.
З вересня 2018 року 93% приміщень Дніпровського планетарію надано в оренду ГО «АМЦКОМ» за Рішенням Дніпровської міської ради VII скликання. З метою здійснення капітального ремонту або реконструкції. Терміни початку та закінчення «ремонту» нам не відомі. Питання з проведення прес-конференції з цього приводу залишається відкритим.
Сподіваємось, що у 2019 році ви зможете відвідати оновлений усучаснений планетарій.
З питаннями з приводу проведення ремонтних робіт, терміну відкриття та подальшого функціонування МКЗК «Дніпровський планетарій» можна звертатися до Департаменту гуманітарної політики Дніпроради та до керівництва ГО «Аерокосмічного музейного центру культури та освіти молоді».

З повагою, колектив Дніпровського планетарію."

Рейтинг материала:  
  всего проголосовало: 0
Читать другие новости по теме:
Самое читаемое
Календарь
«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Архив новостей
Сводки
Выскажи свое мнение
Вопрос: Должен ли поселок Слобожанский быть присоединен к Днепру?
Лента новостей
Статистика ресурса